@APGERBI
Mums seko
 

Lietošanas noteikumi

Apgerbi.lv lietošanas noteikumi

Terminu apraksts:

  • Klients - fiziska persona, kura rīkojas mūsu apgerbi.lv interneta veikalā un ir tās pasūtījuma saņēmējs. Klients var izmantot mūsu apgerbi.lv veikalā iegādāto preci tikai personīgai lietošanai; klients nevar izmantot preces komerciālai lietošanai, nenoslēdzot līgumu ar mūsu uzņēmumu.
  • Pārdevējs – apgerbi.lv
  • Piegādātājs - juridiska persona, kas veic produktu ražošanu un piegādi
  • Mājas lapa – www.apgerbi.lv
  • Produkti - materiāla vienība, kas atrodas preču apgrozījumā un tiek piedāvāta pārdošanai mājas lapā
  • Pasūtījums - elektronisks dokuments, kas tiek izveidots pēc klienta pasūtījuma, lai iegādātos un piegādātu preces uz noteiktu adresi
  • Piegādes pakalpojums - Omniva un DPD pārvadātāji
  • Klientu apkalpošanas dienests - Pārdevēja pakalpojums, kas kontrolē klienta pasūtījuma izpildi


1. Vispārīgs
    1.1. Mājas lapas īpašnieks un administrators ir SIA "Apgerbi.lv".
    1.2. Pasūtot preci caur mūsu interneta veikalu apgerbi.lv, klients piekrīt preču pārdošanas noteikumiem (Lietošanas Noteikumi), kas ir aprakstīti šeit.
    1.3. Iepriekš minētie nosacījumi, kā arī ievietotā informācija par precēm šajā vietnē ir publisks piedāvājums saskaņā ar Latvijas Republikas Civillikumu.
    1.4. Pārdevējs patur tiesības veikt izmaiņas šajos noteikumos.
    1.5. Klients piekrīt šiem noteikumiem un nosacījumiem, ievietojot pasūtījumu, izvēloties maksājumu, atzīmējot atzīmi "Esmu izlasījis un piekrītu piegādes un konfidencialitātes noteikumiem" un noklikšķinot uz pogas "Pasūtīt".

2. Reģistrācija
    2.1. Pārdevējs nav atbildīgs par informācijas precizitāti un ticamību, ko klients norāda reģistrācijas veidlapā.
    2.2. Klients apņemas neizpaust savu lietotājvārdu un paroli, ko viņš norādījis reģistrācijas formā. Ja klientam ir aizdomas par pieteikšanās un paroļu izpaušanu vai ja ir aizdomas, ka tos izmanto trešās puses, klients apņemas tūlīt paziņot pārdevējam, nosūtot vēstuli klientu apkalpošanas dienestam. Vēstule jānosūta no reģistrācijas laikā norādītās adreses.


3. Pasūtījumu apstrāde un tā izpildes noteikumi
    3.1. Klients var veikt pasūtījumu, piezvanot pa tālruni vai izmantojot konkrētu veidlapu
    3.2. Lai pasūtītu preci, klientam jāsniedz tālāk aprakstītā informācija:
            Vārds, Uzvārds (klienta vai saņēmēja)
            Piegādes adrese
            Kontaktpersonas tālruņa numurs
            E-pasta adrese
    3.3. Pēc veiksmīga pasūtījuma, klients saņems e-pasta paziņojumu ar apstiprinājumu - rēķinu
    3.4. Pasūtījums tiek apstrādāts pēc maksājuma saņemšanas
    3.5. Saņemšanas termiņš ir atkarīgs no piegādes adreses, apmaksas saņemšanas, piegādātāja kas piegādā norādīto pasūtījumu, un tas nav tieši atkarīgs no apgerbi.lv.
    3.6. Information materials, that are placed on our website can not mirror full properties of the item (including color, size, properties). Before making an order client has the right to contact the seller to clarify item details. If client did not contact the seller to clarify item details, it is considered, that client agrees with item description and is happy to buy it, to receive the order.
    3.7. If the item is not in stock in the warehouse of the supplier, seller has the right to cancel the order, previously informing the client by using e-mail that was provided by the client, during registration process.
    3.8. Gadījumā, ja klients atsakās no daļēji vai pilnībā apmaksāta pasūtījuma, bet pasūtījums netiek nosūtīts un netiek piegādāts, atcelto pasūtījumu summa tiek atdota klientam.

4. Piegāde
    Detalizēta informācija: http://apgerbi.lv/index.php?route=information/information&information_id=6

5. Maksājums
    5.1 Preces cena ir noteikta tīmekļa vietnē. Ja cena ir nepareiza, pārdevējs informē klientu par pasūtījuma atcelšanu vai apstiprināšanu. Ja pārdevējs nevar sazināties ar pircēju, pārdevējam ir tiesības atcelt pasūtījumu. Ja pasūtījums ir apmaksāts, pārdevējs atmaksā klientu
    5.2 Pasūtījums tiek apstrādāts tikai pēc tam, kad pārdevējs saņem vienumu summu, ja nav paredzētas papildu norēķinu metodes. Pārdevējs nevar rezervēt priekšmetu jums, kas var izraisīt preces pārdot agrāk nekā jaunais pasūtījums, kas savādāk var izraisīt piegādes aizkavēšanos.
    5.3 Maksājums: bankas pārskaitījums un maksājums ar karti
        5.3.1 Mēs (Apgerbi.lv) nesaglabājam nekādu kredītkartes / debetkartes informāciju mūsu datu bāzē. Pēc pasūtījuma veikšanas mēs nosūtфь norēķinu kartiņu informaciju konkrētam Latvijas bankām, lai strādātu ar tiem.
        5.3.2. Bankas pārskaitījumu metodes tiek droši apstrādātas ar Latvijas Bankas sistēmām (Swedbank, DNB, Citadele un citi)
    5.4 Pārdevējam ir tiesības piedāvāt klientam atlaides, uzaicināt uz īpašu lojalitātes programmu

6. Pirkumi
    Iepirkumus var atgriezt, ja tie atbilst vairākiem nosacījumiem::
      Ja saņemtais priekšmets ir nepareizs, apraksts atšķiras no realitātes
      Ja saņemta prece ir bojāta - sagriezts, bojāts, slikti krāsots, nepareizs izmērs.

    Jebkuras preces, kas tika pasūtītas mūsu interneta veikalā APGERBI.LV, var atgriezt 14 dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.

    CUzmanību! Ja vēlaties atgriezt preci, tas nedrīkst:
       Prece nedrīkst zaudēt sākotnējo izskatu un atzīmes
       Iepakojums nedrīkst būt bojāts
       Piezīme. Atvērtais iepakojums netiek uzskatīts par bojātu, ja mērķis ir nodrošināt, lai saņemtais produkts atbilstu aprakstam, kas sniegts tiešsaistes veikalā.

    Preces atgriešana ir BEZMAKSAS

    Lai atgrieztu preci, jums jānorāda mums šāda informācija: pasūtījuma ID, nosaukumu, pirkuma datumu.

    Mūsu interneta veikals atmaksās naudu 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža

    Ja klients vēlas mainīt preci citam, tad klientam ir jāmaksā cenu starpība.

    Ja jaunā prece maksā mazāk nekā iepriekšējā, tad mēs atmaksāsim starpību 14 dienu laikā no brīža

    Piezīme. Ja vēlaties atgriezt preci, kura tika daļēji vai pilnībā apmaksāta, izmantojot kuponu vai tas tika pārdots atlaides laikā, tad tā cenu nevar atmaksāt, bet to var izmantot, lai iegūtu citu preci no mūsu veikala, kuram ir tāds pata vai līdzīga cena.


7. Izlūkošanas īpašums
    7.1 Visa teksta informācija un grafika, kas tiek publicētas vietnē, ir pārdevēja īpašums. Preču zīmji un logotipu nosaukumi, kas ir ievietoti šajā vietnē, pieder to īpašniekiem.

8. Garantija un atbildība
    8.1 Pārdevējs nav atbildīgs par klientam kaitējumiem, kas radies preču nepareizas izmantošanas rezultātā
    8.2 Pārdevējam ir tiesības piešķirt vai citādi nodot savas tiesības un pienākumus attiecībās ar klientu trešajām personām
    8.3 Klients apņemas neizmantot iegādātās preces uzņēmējdarbības nolūkā (tālākpārdošanai), nepiekrītot viņa rīcību ar pārdevēju


    Preci var atgriezt 14 dienu laikā no pirkuma/saņemšanas brīža

9. Citi nosacījumi
    9.1 Ja jums ir kādi jautājumi vai problemas ar precem, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni vai pa e-pastu. Visas problēmas tiks atrisinātas diplomātiski. Ja nevar panākt vienošanos, strīds tiks nodots Latvijas Republikas tiesu iestādēm saskaņā ar spēkā esošajiem Latvijas Republikas tiesību aktiem
    9.2 Ja tiesa neatzīst šo nosacījumu jebkādas klauzulas derīgumu, tas nenozīmē, ka pārējie šo nosacījumu noteikumi nav spēkā

 

Omniva Piegāde

Bezmaksas piegāde no 35 eiro

 

Omniva un DPD pakomāti

Bezmaksas preču atgriešana

 

Cenu bums

Atlaides vairākiem precēm

 

Lojalitātes programma

Lasiet vairāk šeit

© Apgerbi.lv 2019