@APGERBI
Mums seko
 

Bisoks melnas zeķes

  • Preces kods: 12268
  • Pieejamība: Pieejams
3.49€
Bisoks OPTILINE Jūsu komfortam! Lycra (2%) pārklāta ar kokvilnu (98%) - tas ir izstrādājums no OPTILINE materiāla. Optiline - diegs, kas apvieno labākās dabīgo un sintētisko materiālu īpašības. Kokvilnas (98%) komforts, gaisa caurlaidība, mitruma iesūkšanas īpašības, kā arī tādas īpašības, kā izstrādājuma elastība, izturība, nevainojamais ārējais izskats pēc daudzām mazgāšanas reizēm, kas piemīt izstrādājumam pateicoties Lycra (2%), kas ir pārklāta ar kokvilnas  šķiedru. Patīkama temeperatūras sadake, izturība un brīnišķīgas higiēniskās īpašības - tas ir izstrādājums, kurš Jums patiešam ir vajadzīgs. Šīs zeķes kļūs par brīnišķīgu Jūsu garderobes papildinājumu.

Iespējas

Atribūti
Materiāls Kokvilna: 98% Elastāns: 2%
Mazgāšanas noteikumi Mazgāt veļas mašīnā, maksimālā ūdens temperatūra 40°C
Krāsa Melns
Size 39-42, 43-46

Bisoks OPTILINE Jūsu komfortam! Lycra (2%) pārklāta ar kokvilnu (98%) - tas ir izstrādājums no OPTILINE materiāla. Optiline - diegs, kas apvieno labākās dabīgo un sintētisko materiālu īpašības. Kokvilnas (98%) komforts, gaisa caurlaidība, mitruma iesūkšanas īpašības, kā arī tādas īpašības, kā izstrādājuma elastība, izturība, nevainojamais ārējais izskats pēc daudzām mazgāšanas reizēm, kas piemīt izstrādājumam pateicoties Lycra (2%), kas ir pārklāta ar kokvilnas  šķiedru.
Patīkama temeperatūras sadake, izturība un brīnišķīgas higiēniskās īpašības - tas ir izstrādājums, kurš Jums patiešam ir vajadzīgs. Šīs zeķes kļūs par brīnišķīgu Jūsu garderobes papildinājumu.

 

Omniva Piegāde

Bezmaksas piegāde no 35 eiro

 

Omniva un DPD pakomāti

Bezmaksas preču atgriešana

 

Cenu bums

Atlaides vairākiem precēm

 

Lojalitātes programma

Lasiet vairāk šeit

© Apgerbi.lv 2019